Vchodové bezpečnostní dveře do bytu

Česká firma s dlouholetou tradicí Vám nabízí vchodové bezpečnostní dveře do bytu. Vybírat můžete podle třídy zabezpečení, úrovně protipožární ochrany, klasických i atypických rozměrů, rozličných materiálů a barev. Naše produkty i jejich komponenty jsou vysoké kvality, převážně vyrobené v České republice. Náš spolehlivý tým odborníků Vám poradí, poskytne předběžnou kalkulaci a zajistí namontování nebo výměnu Vašich stávajících dveří. 

Vchodové bezpečnostní dveře do bytu v paneláku - proč od nás

  • prvotní konzultace je zdarma
  • nepožadujeme úhradu zálohy u základních typů dveří
  • dopravení dveří na místo do čtyř týdnů a jejich namontování do tří hodin (u vybraných typů)
  • instalace nových bezpečnostních vchodových dveří probíhá ve většině případů bez bourání původních zárubní
  • profesionální a vstřícné jednání techniků a obchodních zástupců

Vchodové bezpečnostní dveře do bytu - co nabízíme?

Dveře OK nabízí a instalují venkovní vchodové dveře. Naši klienti mohou vybírat z opravdu širokého spektra verzí provedení. Nejčastěji žádanou variantou jsou vstupní bezpečnostní dveře do rodinného domu nebo bezpečnostní vstupní dveře do bytu

Protipožární bezpečnostní vchodové dveře do bytu

Bezpečnost zajišťují moderní mechanismy počínaje vícebodovým bezpečnostním zámkem do dveří a konče dveřním kukátkem. V naší nabídce nechybí ani protipožární vchodové dveře. Splňují protipožární požadavky na klasifikaci EI,EW 30 DP3. Navíc mají zvukově izolační vrstvu. Protipožární dveře jsou vybaveny kouřotěsným a požárním uzávěrem. 

Nejvyhledávanějšími rozměry uvedených typů dveří jsou vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80, nicméně velikost dveří není pro nás limitující. Vchodové bezpečnostní dveře do bytu nebo domu mohou být rovněž z hlediska designu zcela podle Vašich představ.

Vchodové bezpečnostní dveře do bytu - kování

Vchodové bezpečnostní dveře do rodinného domu nebo bezpečnostní dveře do bytu obsahují moderní zabezpečovací prvky, které zajistí ochranu Vašeho domova. Naše společnost nabízí svým klientům například vícebodové bezpečnostní zámky do dveří, závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení nebo dveřní kukátko. 

Jiné bezpečnostní kování na dveře a další prvky aktivní i pasivní ochrany majetku proti vloupání Vám předvedou naši odborníci. Kování, které nabízíme našim klientům a používáme, je prověřené praxí a vysoce kvalitní. 

Je možné jej použít na vchodové bezpečnostní dveře do bytu, bezpečnostní dveře do paneláku nebo vchodové bezpečnostní dveře do rodinného domu.

Vchodové bezpečnostní dveře do bytu - prodej

Řešíte neutěšený stav vašich vchodových dveří? Raději byste je vyměnili za hezčí a hlavně bezpečnější? Naši zkušení obchodníci Vás seznámí s naší širokou nabídkou, pomohou s výběrem a odborně poradí. Zcela zdarma Vám rovněž připraví prvotní koncept instalace nebo výměny stávajících dveří za moderní bezpečnostní vchodové dveře

Většina komponent použitých na jejich výrobu je z české produkce. Vchodové bezpečnostní dveře do bytu, paneláku, rodinného domu budou skutečně chránit to, co máte rádi. Záleží nám na spokojenosti zákazníka, a proto kromě kvalitních levných dveří nabízíme paletu služeb. 

Původní vchodové dveře Vám vyměníme a nainstalujeme nové. Staré dveře odvezeme k likvidaci. Prodej bezpečnostních dveří zajistí naši odborníci k Vaší spokojenosti.