Protipožární dveře

Plánujete výměnu Vašich obyčejných vchodových dveří za bezpečnostní? Rádi Vám odborně poradíme a pomůžeme. Firma Dveře OK nabízí vchodové dveře v několika bezpečnostních a protipožárních třídách. Dveřní systém obsahuje moderní technologie ochrany majetku před vloupáním i požárem. Protipožární dveře splňují protipožární požadavky na klasifikaci EI,EW 30 DP3. Kvalita dveří je garantována certifikátem kvality dle normy ISO 9001 a certifikována v akreditovaných zkušebnách.

Protipožární dveře - výhody

  • bezplatná počáteční konzultace
  • nepožadujeme zálohu na základní typy dveří
  • dopravení dveří na místo do čtyř týdnů a jejich namontování do tří hodin (u vybraných typů)
  • instalace nových dveří většinou probíhá bez bourání původních zárubní
  • česká firma s dlouholetou tradicí

Protipožární dveře - co nabízíme?

Protipožární dveře - bezpečnostní

Dopřejte sobě a svým blízkým pocit maximálního bezpečí instalací dveří od společnosti Dveře OK. Protipožární vchodové dveře, které nabízíme jsou, jak kouřotěsným, tak požárním uzávěrem. Naše protipožární dveře splňují požadavky EI a EW 30 DP3 protipožární odolnosti. Uvedené označení spotřebitele informuje o tom, že tyto protipožární vchodové dveře dokonale brání (EI) a nebo omezují (EW) šíření požáru otvory v požárně dělících konstrukcích. Označení EI napovídá, že dveře splňují přísnější požadavky protipožární bezpečnosti a je možné je použít i v takových prostorách, kde jsou požadovány požární uzávěry EW.

Doba požární odolnosti protipožárních dveří je 30 minut. Protipožární dveře nabízíme ve standardních rozměrech, protipožární dveře 90protipožární dveře 80 a protipožární dveře 70, podle přání zákazníka dodáme dveře odlišných rozměrů. Rádi Vám s výběrem poradíme a doporučíme nejvhodnější typ protipožárních dveří.

Bezpečnostní protipožární dveře s bezpečnostním systémem proti vloupání

Naše nabídka poskytuje klientům možnost kombinace protipožárního systému s bezpečnostním, který má za úkol chránit nemovitost proti vloupání. Protipožární dveře a bezpečnostní dveře budou v jednom. Moderní bezpečnostní systém, kterým mohou být dveře vybavené, zahrnuje vícebodový bezpečnostní zámek, tři dveřní závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení a dveřní kukátko.

Další bezpečnostní komponenty Vám detailně představí naši specialisté. Bezpečnostní vchodové dveře do bytu nebo domu, které dodáváme, jsou zařazené v bezpečnostních třídách RC2 a RC3. Dveře také mohou mít zvukově izolační vrstvu. Bezpečnostní dveře jsou certifikované v akreditovaných zkušebnách a s garancí kvality dle normy ISO 9001. Výběr bezpečnostních protipožárních dveří není pro laika snadný. Nabízíme Vám proto odbornou konzultaci s našimi odborníky, kteří Vám vše detailně vysvětlí a navrhnou vhodné řešení. Naši zkušení montéři Vám dveře naistalují, v případě výměny za staré dveře také odvezou původní k ekologické likvidaci.