Bezpečnostní dveře do paneláku

Chtěli byste ve svém bydlišti zajistit pocit bezpečí sobě i blízkým? Bezpečnostní dveře do paneláku jsou tou správnou volbou. Naši proškolení odborníci Vám s jejich výběrem poradí a zkušení montéři nainstalují. Nabídka vchodových dveří je široká. Dodáváme je v bezpečnostních třídách proti vloupání RC2 a RC3 a v několika protipožárních kategoriích. Rovněž vzhled dveří nepodceňujeme, vybírat můžete z moderních i klasických typů. 

Bezpečnostní dveře do paneláku - výhody naší firmy

  • prvotní konzultace je bezplatná
  • zákazník nehradí zálohu u základních typů dveří
  • dopravení dveří na místo do čtyř týdnů a jejich namontování do tří hodin (u vybraných typů)
  • instalace nových dveří probíhá ve většině případů bez bourání původních zárubní
  • profesionální a vstřícné jednání techniků a obchodních zástupců

Bezpečnostní dveře do paneláku - jaké dveře vybrat?

Levné bezpečnostní dveře

Vaši nemovitost zajistí kvalitní levné bezpečnostní dveře od Dveře OK. Šíře nabídky bezpečnostních komponent pro bezpečnostní vstupní dveře do bytu nebo pro bezpečnostní dveře do paneláku je shodná. Nabízíme pětibodové bezpečnostní zámky do dveří, závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení, dveřní kukátko atd. 

Použité materiály jsou nejvyšší kvality většinově vyrobené v České republice. Bezpečností dveře jsou dodávané v bezpečnostních třídách RC2 a RC3, současně mohou mít prvky protipožární ochrany. Dveře z naší nabídky jsou certifikované v akreditovaných zkušebnách. Výběr je na klientovi, náš tým rád odborně poradí.

Bezpečnostní dveře do paneláku - protipožární dveře

Protipožární ochrana nemovitosti je dalším bezpečnostním hlediskem, které by měly vchodové dveře splňovat. Protipožární dveře, které nabízíme, jsou vybavené kouřotěsným a požárním uzávěrem, rovněž mohou mít zvukově izolační vrstvu. 

Vchodové bezpečnostní dveře do bytu, ale také bezpečnostní dveře do paneláku nebo domu s protipožárními technologiemi nesou označení EI,EW 30 DP3 a mají akreditaci certifikovaných zkušeben. Dodávané technologie a komponenty jsou kvalitní převážně od českých výrobců. 

Bezpečnostní dveře do paneláku - jaké kování vybrat?

Zájmem každého majitele nemovitosti je její nejlepší zabezpečení. Společnost Dveře OK se v tomto směru snaží nabídnout kvalitní a prověřený sortiment. Proto poskytujeme na bezpečnostní dveře do bytu, ale také bezpečnostní dveře do paneláku a rodinného domu 

široké spektrum pasivních a aktivních zabezpečovacích systémů. 

Bezpečnostní kování na dveře, závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení, například také dveřní kukátko, ale především vícebodové bezpečnostní zámky do dveří. Všechny uvedené komponenty a další, jsou vyrobené v bezpečnostních třídách RC2 a RC3.

Bezpečnostní dveře do paneláku - prodej

Pokud hledáte levné bezpečnostní dveře do paneláku náš proškolený personál Vás seznámí s naším sortimentem, pomůže s výběrem a zdarma připraví prvotní koncept. V návrzích uplatňujeme progresivní technologické i designové trendy. 

Bezpečnostní vchodové dveře, které si u nás vyberete budou splňovat vysoké nároky na kvalitu a bezpečnost po všech stránkách. Vchodové dveře Vám vyměníme a původní odvezeme k likvidaci. Vše provedou naši zkušení montéři v průběhu několika hodin. Prodej bezpečnostních dveří je tak snadný. Neváhejte nás kontaktovat, vše ostatní uděláme za Vás. Ručíme za vysokou kvalitu našich dveří a jejich dlouhodobou životnost.