Vchodové dveře do bytu

Zajistíme, aby “první i poslední dotek s Vaším domovem” byl nezapomenutelný. Společnost Dveře OK Vám nabízí vchodové dveře v pestré paletě rozměrů, typů i bezpečnostních tříd. Většina komponent je vyrobena v České republice. Kvalita splňuje nejvyšší nároky. Kvalita našich dveří je garantována certifikátem kvality dle normy ISO 9001 a certifikována v akreditovaných zkušebnách.

Vchodové dveře do bytu - výhody

  • počáteční konzultace je zdarma
  • bez zálohy na základní typy dveří
  • dodávka do čtyř týdnů a montáž do tří hodin (u vybraných typů)
  • většinou dodáváme vchodové dveře do původních zárubní bez bourání
  • vaše staré vchodové dveře do bytu odebereme a zlikvidujeme

Vchodové dveře - jaké dveře vybrat?

Venkovní vchodové dveře

Celkovou podobu Vašeho domu dokreslují venkovní vchodové dveře. Ohledně jejich designu dokážeme uspokojit i náročného zákazníka, nicméně ani nároky na bezpečnost nepouštíme ze zřetele. Dodáváme i vchodové dveře do původních zárubní v bezpečnostních třídách proti vloupání RC2 a RC3 a v několika protipožárních kategoriích. Dveřní systém obsahuje všechny moderní technologie ochrany majetku. Použité materiály jsou nejvyšší kvality z české provenience.

Venkovní vchodové dveře 90

Vchodové dveře 90 jsou dodávané v bezpečnostních třídách RC2 a RC3. Jednokřídlé vchodové dveře běžných, ale také atypických rozměrů. Použité materiály jsou nejvyšší kvality většinově vyrobené v České republice. Neméně podstatnou složkou vchodových dveří je jejich design. Vchodové dveře do bytu mohou být v nejmodernějších barevných odstínech a dekorech, včetně vkusně provedených imitací přírodních materiálů.

Venkovní vchodové dveře 80

Bezpečnostní třídu RC2 a RC3 proti vloupání splňují také vchodové dveře 80. Jsou vybavené vícebodovými zámky od certifikovaných dodavatelů. Vchodové dveře splňují protipožární požadavky na klasifikaci EI,EW 30 DP3. Design dveří je možné vybrat z široké nabídky, která reflektuje moderní pojetí, ale také tradiční vzhled.

Vchodové dveře do bytu mají rovněž certifikaci a klasifikaci zaručující zabezpečení proti vloupání. Levné vchodové dveře dodáváme v několika rozměrech, včetně atypů, v pravé i levé variantě. Dveřní systém zahrnuje všechny moderní technologie ochrany majetku počínaje vícebodovým uzamykatelným systémem až po závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vynesení.

Bezpečnostní vchodové dveře 

Váš objekt zajistí proti vloupání bezpečnostní vchodové dveře, které mají certifikaci v několika bezpečnostních třídách. Současně splňují požadavky na požární odolnost. Jsou použity ověřené moderní zabezpečovací systémy od renomovaných dodavatelů. Vchodové dveře vyrábíme v nejvyšší jakosti, která je garantována certifikátem kvality dle normy ISO 9001.

Vysoké požadavky na zabezpečení nemovitosti proti vniknutí cizí osoby a protipožární odolnost rovněž splňují vchodové bezpečnostní dveře do bytu. Použité materiály jsou nejvyšší kvality. Nabízíme jednokřídlé vchodové dveře běžných, ale také atypických rozměrů v moderních barevných odstínech a dekorech, včetně vkusně provedených imitací přírodních materiálů.

Bezpečnostní dveře do bytu jsou dodávané v bezpečnostních třídách RC2 a RC3 proti vloupání. Jsou například vybavené vícebodovými zámky od certifikovaných dodavatelů. Vchodové dveře do bytu také splňují náročné protipožární požadavky. Neopomíjíme ani design dveří, který reflektuje moderní pojetí, ale také tradiční vzhled.

Protipožární vchodové dveře 

Náročné protipožární požadavky splňují protipožární vchodové dveře. Jsou jak požárním, tak kouřotěsným uzávěrem. Vchodové dveře do bytu jsou rovněž opatřené vícebodovým zámkem, třemi dveřními závěsy s dodatečným mechanickým zabezpečením proti vysazení a dveřním kukátkem. Kvalita dveří je garantována certifikátem kvality dle normy ISO 9001 a certifikována v akreditovaných zkušebnách.

Protipožární dveře slouží jak požární, tak kouřotěsný uzávěr, doba požární odolnosti dveří je 30 minut. Naše protipožární dveře dokonale brání (EI) a nebo omezují (EW) šíření požáru otvory v požárně dělících konstrukcích. Kvalita dveří je certifikována. Naši specialisté jsou připraveni vyřešit Vaše představy a potřeby a navrhnout Vám odpovídající vchodové dveře do domu.