Bezpečnostní dveře do bytu

Bezpečnostní dveře do bytu

Hledáte designové a současně bezpečnostní dveře do bytu? Rádi byste propojili estetiku s praktičností? Společnost Dveře OK Vám dodá to, co hledáte. Naše nabídka vchodových dveří je široká. Dveře nabízíme v bezpečnostních třídách proti vloupání RC2 a RC3 a v několika protipožárních kategoriích. Vzhled dveří může být v moderních barevných odstínech a dekorech, ale také v imitacích přírodních materiálů. Použité materiály jsou nejvyšší kvality většinově z české provenience.

Bezpečnostní dveře do bytu - proč od nás

  • úvodní konzultace je bezplatná
  • zálohu nepožadujeme u základních typů dveří
  • dodání dveří do tří týdnů a jejich namontování do tří hodin (vybrané typy)
  • instalování nových dveří probíhá ve většině případů bez bourání původních zárubní
  • zdarma vaše staré dveře odebereme a zlikvidujeme

Bezpečnostní dveře do bytu - jaké dveře vybrat?

Bezpečnostní dveře

Jedním z důležitých zabezpečovacích prvků našich domů jsou bezpečnostní vchodové dveře, v případě bydlení v paneláku jde o bezpečnostní vstupní dveře do bytu. V obou případech jsou použité zabezpečovací technologie dveří shodné. Vchodové dveře jsou vybavené pětibodovými bezpečnostními zámky, třemi závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení, dveřním kukátkem apod. Vchodové bezpečnostní dveře do bytu jsou dodávané v bezpečnostních třídách RC2 a RC3, certifikované v akreditovaných zkušebnách a s garancí danou certifikátem kvality dle normy ISO 9001. 

Protipožární bezpečnostní dveře

Nároky kladené na bezpečnostní bytové dveře z hlediska protipožární ochrany naše protipožární dveře splňují. Jsou vybavené kouřotěsným a požárním uzávěrem. Dveře mají rovněž zvukově izolační vrstvu. Bezpečnostní dveře do bytu, ale také bezpečnostní dveře do paneláku nebo domu s protipožárními technologiemi jsou klasifikovány označením EI,EW 30 DP3. Dodávané technologie a komponenty jsou kvalitní, převážně vyrobené českými producenty. Bezpečnostní dveře uvedeného typu jsou certifikované v akreditovaných zkušebnách.

Bezpečnostní dveře do bytu - jaké kování vybrat?

Vysoké požadavky na zabezpečení nemovitosti proti vniknutí cizí osoby jsou také naší prioritou. Chceme, aby se náš zákazník  cítil nejen bezpečně, ale aby skutečně v bezpečném prostředí žil. Proto používáme kvalitní a prověřené bezpečnostní kování na dveře širokého spektra pasivních a aktivních zabezpečovacích systémů. Bezpečnostní dveře do bytu mají nainstalované vícebodové bezpečnostní zámky do dveří, závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení, ale i  dveřní kukátko. Bezpečnostní bytové dveře mají certifikaci v několika bezpečnostních třídách. 

Bezpečnostní dveře do bytu - prodej

Vchodové dveře, ať jsou to bezpečnostní dveře do bytu, nebo protipožární dveře, Vám rád představí náš odborný personál. Na základě Vašich požadavků navrhne vhodné řešení a zdarma připraví první návrh. Pomůžeme Vám také v případě výměny starých vchodových dveří za nové. Zkušený tým montérů výměnu provede a zdarma staré dveře odveze k likvidaci. Prodej bezpečnostních dveří je tak snadný. Navštivte nás na naší adrese a seznamte se s naším sortimentem. Vše ostatní uděláme za Vás. Zaručujeme vysokou kvalitu našich dveří a dlouhodobou životnost.