Bezpečnostní zámky do dveří

Naše firma Dveře OK s dlouholetou tradicí Vám nabízí vchodové dveře s moderními bezpečnostními a protipožárními prvky. Součástí bezpečnostního systému dveří jsou vícebodové bezpečnostní zámky do dveří, závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení apod. Naše produkty i jejich komponenty jsou vysoké kvality, převážně vyrobené v České republice. Dveře dodáváme v bezpečnostních třídách RC2 a RC3. Náš spolehlivý tým odborníků Vám s výběrem rád poradí k Vaší plné spokojenosti.

Proč bezpečnostní zámky do dveří a dveře od nás?

  • bezplatná úvodní konzultace
  • nevyžadujeme úhradu zálohy na základní typy
  • dodání dveří do čtyř týdnů a jejich namontování do tří hodin (vybrané typy)
  • instalování dveří většinou probíhá bez bourání zárubní
  • možná likvidace původních dveří včetně bezpečnostních zámků

Bezpečnostní zámky do dveří - jaké dveře vybrat?

Máte pocit, že prostředí, ve kterém žijete, není zcela bezpečné, a že by bezpečnostní vstupní dveře do bytu nebo  bezpečnostní dveře do paneláku potřebovaly výměnu? Společnost Dveře OK pro Vás zcela určitě najde kvalitní a cenově přijatelné řešení. 

Bezpečnostní dveře do bytu splňují bezpečnostní třídy RC2 a RC3 proti vloupání. Vícebodové bezpečnostní zámky do dveří, které využíváme, jsou dodávané renomovanými výrobci. A nejen to, naše bezpečnostní vchodové dveře nepostrádají další moderní zabezpečovací systém jakým jsou dveřní závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení, apod. Nepostradatelnou součástí našich bezpečnostních dveří je bezpečnostní kování na dveře dodávané renomovanými výrobci. 

Do skupiny bezpečnostních dveří patří i ty s protipožárními prvky, jako je například kouřotěsný a požární uzávěr. Současně mohou mít takové dveře zvukově izolační vrstvu. Naše protipožární dveře splňují přísnou klasifikaci EI,EW 30 DP3. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s nákupem tak, aby vchodové bezpečnostní dveře do bytu i bezpečnostní zámky do dveří skutečně chránily to, na čem Vám nejvíce záleží.

Bezpečnostní zámky do dveří - prodej

Rádi Vám nabídneme naše produkty, které vyhovují vysokým nárokům na kvalitu a bezpečnost. Vchodové dveře od společnosti Dveře OK jsou vybavené prověřenými komponenty převážně od domácích producentů.

Bezpečnostní zámky do dveří montujeme podle požadavků klienta. Nejen bezpečnost, ale také design je pro nás důležitý. Chceme, aby se naši klienti doma cítili nejen bezpečně, ale také příjemně. Vybírat je možné z široké nabídky, která reflektuje moderní pojetí, ale také tradiční vzhled. 

Nabízíme bezpečnostní vchodové dveře v moderních barevných odstínech a dekorech, včetně vkusně provedených imitací přírodních materiálů. Zároveň je možné esteticky zapracovat požadavek na prosklení dveří. Protože především představy našich zákazníků jsou naší inspirací a ženou nás kupředu, budeme rádi, když si u nás vyberete. 

Naši odborníci Vás seznámí s naším pestrým sortimentem, pomohou s výběrem a zdarma připraví prvotní koncept řešení. Následně Vám naši montéři dveře i bezpečnostní zámky do dveří vymění a ty původní mohou odvézt k likvidaci. Prodej bezpečnostních dveří proběhne k Vaší spokojenosti.