Bezpečnostní kování na dveře

Dveře OK, česká firma s dlouholetou tradicí, Vám nabízí a namontuje vchodové dveře s bezpečnostními a protipožárními prvky. Dveře jsou dodávané v bezpečnostních třídách RC2 a RC3 a jejich součástí jsou vícebodové bezpečnostní zámky, závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení apod. Naše produkty i jejich komponenty, bezpečnostní kování na dveře nevyjímaje, jsou vysoké kvality. Odborníci naší firmy Vám s výběrem rádi poradí.

Proč bezpečnostní kování na dveře od nás?

  • prvotní konzultace je zdarma
  • nepožadujeme úhradu zálohy u základních typů dveří
  • dodání dveří do čtyř týdnů a jejich namontování do tří hodin (vybrané typy)
  • instalování vybraných dveří převážně probíhá bez bourání původních zárubní
  • česká firma s dlouholetou tradicí

Bezpečnostní kování na dveře - co nabízíme?

Váš domov zabezpečí, kromě jiného, bezpečnostní dveře do bytu. Naší prioritou je, aby se náš zákazník nejen cítil bezpečně, ale aby skutečně v bezpečném prostředí žil. Proto klademe důraz na kvalitní a prověřené bezpečnostní kování na dveře. Moderní zabezpečovací systémy nepostrádají vícebodové bezpečnostní zámky do dveří, závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení, ale ani dveřní kukátko.

Zabezpečení nemovitosti proti vniknutí cizí osoby je pouze část toho, co mohou naše bezpečnostní vchodové dveře nabídnout. Podle přání zákazníka je možné dveře vybavit protipožárními prvky, jako je například kouřotěsný a požární uzávěr. Takové protipožární dveře je možné instalovat jako vchodové bezpečnostní dveře do bytu v paneláku nebo vchodové dveře rodinného domu. S výběrem Vám rádi poradí naši odborníci. Rádi opatříme vaše vchodové dveře bezpečnostním kováním.

Bezpečnostní kování na dveře - prodej

Rádi byste zabezpečili Vaši domácnost kvalitními vchodovými dveřmi? Bezpečnostní vstupní dveře do bytu, které nyní máte jsou nedostačující a nevzhledné? Prostředí, ve kterém žijete, není zcela bezpečné - jednoduše řečeno - bezpečnostní dveře do paneláku by už potřebovaly výměnu? Náš proškolený personál Vás seznámí s naším pestrým sortimentem, pomůže s výběrem a zdarma připraví prvotní koncept řešení. V návrzích uplatňujeme progresivní technologické i designové trendy, a proto po stránce bezpečnosti i vzhledu máme co nabídnout.

Bezpečnostní kování na dveře, které využíváme, je prověřené a dodávané renomovanými výrobci. Splňuje bezpečnostní třídy RC2 a RC3. Vchodové dveře od společnosti Dveře OK budou vyhovovat vysokým nárokům na kvalitu a bezpečnost. Navíc původní vchodové dveře Vám vyměníme a zdarma odvezeme k likvidaci. Prodej bezpečnostních dveří je vždy zaměřený na spokojenost klienta a bezpečnost jeho domova. Proto nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme.