Bezpečnostní vstupní dveře do bytu

Vchodové dveře jsou bránou do Vašeho domova. Jeho zabezpečení je také naší prioritou. Proto Vám nabízíme bezpečnostní vstupní dveře do bytu v mnoha rozměrech, podobách i bezpečnostních třídách. Dveřní systémy, bezpečnostní i protipožární, jsou testované v akreditovaných zkušebnách, kvalita dveří je garantována certifikátem kvality dle normy ISO 9001. Použité materiály jsou nejvyšší kvality z velké většiny vyrobené v České republice.

Bezpečnostní vstupní dveře do bytu od Dveře OK

  • počáteční konzultace je bezplatná
  • důvěřujeme našim zákazníkům a na základní typy dveří nevyžadujeme úhradu zálohy
  • instalace dveří většinou probíhá bez bourání zárubní
  • vaše staré dveře odebereme a zlikvidujeme
  • komponenty, mimo zámkových vložek, jsou vyrobené v ČR

Bezpečnostní vstupní dveře  - jaké typy nabízíme?

Klasické bezpečnostní vstupní dveře

Vchodové dveře do domu nebo bytu jsou branou do našeho světa. Měly by jej proto dostatečně chránit. Nabízíme bezpečnostní vstupní dveře do bytu, paneláku nebo rodinného domu, na kterých jsou nainstalované pětibodové bezpečnostní zámky do dveří, tři závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení, dveřním kukátkem apod. v bezpečnostních třídách RC2 a RC3. Vchodové bezpečnostní dveře do bytu jsou certifikované v akreditovaných zkušebnách. Na bezpečnostní dveře používáme kvalitní a prověřené bezpečnostní kování na dveře. Vstupní bezpečnostní dveře mohou být z hlediska bezpečnosti, ale také designu, zcela podle Vašich představ.

Vstupní bezpečnostní dveře - protipožární 

Bezpečnostní dveře do domu nebo bezpečnostní dveře do bytu mohou být vybavené protipožárními prvky, jako je například požární nebo kouřotěsný uzávěr. Protipožární dveře

z naší nabídky  splňují z hlediska protipožární ochrany klasifikaci EI,EW 30 DP3. Současně mohou mít dveře zvukově izolační vrstvu. Bezpečnostní vstupní dveře do bytu, ale také bezpečnostní dveře do paneláku nebo rodinného domu s protipožárními technologiemi jsou opatřené komponenty od kvalitní a prověřených dodavatelů převážně z naší provenience. Protipožární bezpečnostní dveře jsou certifikované v akreditovaných zkušebnách.

Bezpečnostní dveře do bytu - prodej

Hledáte bezpečnostní vstupní dveře do bytu nebo paneláku? Zkušení obchodníci Vás seznámí s naším sortimentem, pomohou s výběrem a odborně poradí. Také Vám zcela zdarma připraví prvotní koncept instalace nebo výměny stávajících dveří za bezpečnostní vchodové dveře z naší nabídky. Klademe důraz na kvalitu našich produktů a spokojenost zákazníka, a proto je většina komponent dodávána spolehlivými českými výrobci. 

Jakékoliv stávající vchodové dveře, Vám v krátkém čase vyměníme za nové bezpečnostní vstupní dveře a původní zdarma odvezeme k likvidaci. Prodej bezpečnostních dveří zajistí naši pracovníci k Vaší spokojenosti.