Protipožární vchodové dveře

Protipožární vchodové dveře

Bezpečnost objektu je pro naši firmu Dveře OK prioritou. V naší nabídce najdete protipožární vchodové dveře splňující náročné protipožární požadavky. Kvalita dveří je garantována certifikátem kvality dle normy ISO 9001 a certifikována v akreditovaných zkušebnách, dveře splňují klasifikaci protipožární odolnosti EI,EW 30 DP3. Komponenty dveří jsou kvalitní z velké většiny dodané renomovanými českými výrobci.

Protipožární dveře vchodové do bytu - výhody

  • počáteční konzultace je bezplatná
  • důvěřujeme našim zákazníkům a na základní typy dveří nevyžadujeme úhradu zálohy
  • dodání dveří do tří týdnů a jejich namontování do tří hodin (vybrané typy)
  • instalování dveří většinou probíhá bez bourání zárubní
  • záruka dlouholeté tradice české firmy

Protipožární vchodové dveře - co nabízíme?

Protipožární vchodové dveře 90 

Protipožární vchodové dveře nabízíme v několika rozměrech. Největším typem jednokřídlých dveří jsou protipožární dveře 90. Dodáváme je v pravé i levé variantě. Vchodové protipožární dveře do bytu jsou vybavené například požárním a kouřotěsným uzávěrem. Náš vyškolený personál Vám při výběru poskytne odbornou radu. Vchodové bezpečnostní dveře do bytu mohou být i po stránce požární ochrany podle Vašich představ.

Protipožární vchodové dveře 80

Střední velikosti jsou protipožární dveře 80. Jejich protipožární bezpečnost je garantována klasifikací EI,EW 30 DP3. Protipožární dveře do bytu, které nabízíme, mohou mít současně bezpečnostní prvky, a nebo mohou být navíc zvukotěsné. Množství variant, které nabízíme, Vám detailně představí naši proškolení pracovníci.

Protipožární vchodové dveře 70

Nejmenším typem z naší nabídky jsou protipožární dveře 70. Tyto protipožární vchodové dveře mohou být současně kouřotěsné, zvukotěsné, bezpečnostní, průmyslové, vybavené dveřním kukátkem apod. Našim zákazníkům jsme schopni zajistit širokou škálu typů, povrchů, různorodých výplní, kování a doplňků dveří. Vlastnosti dveří i jejich vzhled je možné kombinovat. Odbornou radou Vám při výběru přispějí naši zaměstnanci.

Protipožární vchodové dveře a jejich specifické vlastnosti

Firma Dveře OK nabízí a montuje vchodové dveře v několika bezpečnostních a protipožárních třídách. Dveřní systém obsahuje moderní technologie ochrany majetku před vloupáním i požárem. Naše dveře jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Převážná většina komponent pochází z české provenience. Kvalita dveří je garantována certifikátem kvality dle normy ISO 9001 a certifikována v akreditovaných zkušebnách. 

Ochranu před vloupáním poskytují bezpečnostní dveře do bytu. Bezpečnostní systém dveří, který nabízíme, má několikanásobný zámek, závěsy s integrovaným mechanickým zabezpečením proti vysazení, dveřní kukátko apod.

Protipožární vchodové dveře - rozměry přizpůsobíme

Přestože mají bezpečnostní vchodové dveře především chránit Váš domov, dokáží se mu také přizpůsobit. Rozměrově nejvyužívanějšími typy jsou vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80, přesto dokážeme nabídnout našim klientům i jiné velikosti. Nicméně naše venkovní vchodové dveře se umí přizpůsobit i designovému stylu Vašeho domova. Přijďte si vybrat.

Protipožární dveře zabraňují prohoření do obývaného prostoru. Klasifikační označení informuje uživatele o časovém intervalu, po který dokáží dveře ohni vzdorovat. 

Protipožární vchodové dveře, které Vám nabízíme jsou vybavené požárním a kouřotěsným uzávěrem, požární větrací mřížkou, těsnou obložkovou zárubní atd. Vchodové protipožární dveře do bytu nebo do domu ochrání Vaši nemovitost.