Protipožární dveře 90

Protipožární dveře 90 - dodání do 4 týdnů

Mít bezpečný domov je přáním každého z nás. Před požárem jej ochrání dveře od společnosti Dveře OK. Vybírat můžete ze širokého spektra variant a rozměrů dveří. Jedny z nejžádanějších jsou protipožární dveře 90, nicméně se dokážeme přizpůsobit také atypickým rozměrům. Naše protipožární dveře splňují požadavky na klasifikaci EI,EW 30 DP3 a mají certifikaci akreditovaných zkušeben. Se správnou volbou Vám pomohou a poradí naši zkušení odborníci.

  • prvotní konzultace je bezplatná
  • zákazník nehradí zálohu u základních typů dveří
  • základní protipožární dveře 90 s dodáním do čtyř týdnů
  • namontování do tří hodin (vybrané typy)
  • instalování nových dveří probíhá ve většině případů bez bourání původních zárubní
  • česká firma s dlouholetou tradicí

Protipožární dveře 90 - co nabízíme?

Protipožární dveře 90 - vchodové 

Nejčastějšími požadavky zákazníků na funkci vchodových dveří jsou bezpečnost a vzhled. Společnost Dveře OK dokáže nabídnout kvalitní výrobky v obou směrech. Vchodové dveře do domu nebo vchodové dveře do bytu mají v našem pojetí neotřelý moderní design, ale na své si přijdou také zastánci tradičního vzhledu dveří. Máme také široký výběr dekorů, včetně vkusně provedených imitací přírodních materiálů. Z hlediska bezpečnosti jsou Vám k dispozici bezpečnostní i protipožární dveře. Jejich rozměry jsou standardní, v nabídce máme protipožární dveře 90, 80 a 70, stejných velikostí jsou bezpečnostní dveře do bytu nebo rodinného domu.

Protipožární dveře 90 - bezpečnostní

Bezpečnostní hledisko při výběru vchodových dveří je bezesporu tím nejdůležitějším. Poskytujeme proto našim zákazníkům jen prověřené a kvalitní produkty od renomovaných výrobců převážně z Čech. Bezpečnostní dveře s prvky ochrany proti vloupání jsou v bezpečnostních třídách RC2 a RC3. V naší nabídce jsou rovněž protipožární vchodové dveře. Mají požární a kouřotěsný uzávěr a splňují požadavky na klasifikaci EI,EW 30 DP3. Protipožární dveře se dodávají ve standardních rozměrech - protipožární dveře 70protipožární dveře 80 a protipožární dveře 90 - nicméně, rádi vyhovíme i odlišnému zadání. Zároveň nabízíme bezpečnostní dveře s protipožárními prvky. Obraťte se s důvěrou na naše odborníky, kteří Vám poskytnou podrobné informace.

Protipožární dveře 90 - doplňky