Protipožární dveře 70

Každý z nás chce žít v bezpečném domově. Dveře společnosti Dveře OK Vám zajistí jeho ochranu před požárem. Vybírat můžete ze širokého spektra variant a rozměrů. Nejmenší z nich jsou protipožární dveře 70, nicméně naši odborníci se Vám dokáží přizpůsobit nabídkou dveří atypických rozměrů. Naše protipožární dveře jsou certifikované v akreditovaných zkušebnách a splňují požadavky na klasifikaci EI,EW 30 DP3. 

Protipožární dveře 70 - proč od naší firmy?

  • bezplatná počáteční konzultace
  • nepožadujeme zálohu na základní typy dveří
  • dopravení dveří na místo do čtyř týdnů a jejich namontování do tří hodin (u vybraných typů)
  • instalace nových dveří většinou probíhá bez bourání původních zárubní
  • původní dveře likvidujeme

Protipožární dveře 70 - co nabízíme?

Protipožární dveře 70 - vchodové 

Zabezpečení domova, ale tak jeho vzhled, má na zřeteli každý z nás. Proto vycházíme vstříc požadavkům našich zákazníků v obou ohledech. Vchodové dveře do domu nebo vchodové dveře do bytu jsou moderního designu v trendových barvách, ale naším sortimentem dokážeme vyjít vstříc také vyznavačům konzervativnějšího pojetí. 

Vybírat je možné z množství dekorů, včetně vkusně provedených imitací přírodních materiálů. Snaha o maximální zabezpečení se na našich produktech projevuje v použití moderních bezpečnostních a protipožárních prvků od ověřených, převážně českých výrobců. Rozměry dveří jsou standardní, v nabídce máme protipožární dveře 70, 80 a 90, ve stejných velikostech dodáváme bezpečnostní dveře do bytu nebo rodinného domu.

Protipožární dveře 70 - bezpečnostní

Přísloví “Můj dům, můj hrad” bychom mohli také vnímat jako vyjádření potřeby chránit místo, kde žiji. Být v bezpečí je životní potřebou každého z nás. Společnost Dveře OK nabízí důležitou součást ochranného systému bytů a domů, jsou jí bezpečnostní dveře. Jedním z typů jsou bezpečnostní dveře s prvky ochrany proti vloupání, které dodáváme v bezpečnostních třídách RC2 a RC3. Dalším typem jsou protipožární vchodové dveře vybavené požárním a kouřotěsným uzávěrem apod.

Splňují požadavky na klasifikaci EI,EW 30 DP3. Protipožární dveře nabízíme ve standardních rozměrech jako protipožární dveře 90protipožární dveře 80 a protipožární dveře 70, ovšem, jsme schopni poskytnout dveře i jiných, třeba nestandardních rozměrů. Náš sortiment je široký, proto nabízíme také dveře s uvedenými bezpečnostními i protipožárními prvky zároveň. Vaše dotazy směřujte na naše specialisty.