Vchodové dveře 80

Vchodové dveře do Vašeho domova jsou jeho branou. Zkrášlují a chrání jej. Dveře, které Vám nabízíme zvládnou oboje. Vybrat si můžete ze široké palety kvalitních dveří mnoha typů a rozměrů. Jedním z nejžádanějších jsou vchodové dveře 80, nicméně dokážeme našim klientům vyrobit také atypické dveře. Design dveří závisí na vkusu zákazníka. Jsme připraveni uspokojit i toho nejnáročnějšího z vás.

Vchodové dveře 80 - proč od naší firmy?

  • prvotní konzultace je zdarma
  • nepožadujeme úhradu zálohy u základních typů dveří
  • dodání dveří do čtyř týdnů a jejich namontování do tří hodin (vybrané typy)
  • instalování vybraných dveří převážně probíhá bez bourání původních zárubní
  • česká firma s dlouholetou tradicí

Vchodové dveře 80 - jaké dveře vybrat?

Potřebujete poradit, protože jste se právě rozhodli vyměnit staré vchodové dveře za nové? Rádi vám pomůžeme, navrhneme řešení a následně nainstalujeme nové vchodové bezpečnostní dveře do bytu. Přesto by Vám následujících několik drobných rad mohlo pomoci zjednodušit a urychlit celý proces. Podstatným údajem jsou rozměry dveří. Nejžádanějšími jsou vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80, nicméně dokážeme nabídnout i jinou velikost. Následně je důležité vědět, zda budou zapotřebí levé nebo pravé dveře. Odlišíte je při pohledu na uložení pantů, zda jsou vpravo nebo vlevo, pokud dveře otevíráte směrem k sobě. Posledním zásaním údajem, který byste měli znát, je ten, zda se venkovní vchodové dveře otevírají ven, do exteriéru, nebo dovnitř, do interiéru Vašeho domu nebo bytu.

Vchodové dveře 80 - bezpečnostní

Zvolit vhodné bezpečnostní vchodové dveře není úplně jednoduché. Bezpečnostní systémy se značně odlišují. Výběr Vám usnadní konzultace s našimi odborníky. Moderní bezpečnostní systémy sloužící k ochraně majetku před vloupáním, které nabízíme, se nacházejí v bezpečnostních třídách RC2 a RC3. Jejich základ tvoří jedno/šesti/osmi bodový uzamykatelný systém a dveřní závěsy s dodatečným mechanickým zabezpečením proti vysazení. Nicméně bezpečnostní dveře do bytu jsou vybaveny ještě dalšími komponenty, se kterými Vás podrobněji seznámí naši pracovníci. Rozměry bezpečnostních dveří jsou standardní. Nejvyužívanějšími jsou vchodové dveře 80 a 90 v případě jednokřídlých dveří. Jsme ale připraveni splnit i jiné požadavky našich zákazníků.

Vchodové dveře 80 - protipožární

Rozhodnutí chránit svoje obydlí nejen proti zlodějům, ale také proti ohni má řešení. Jsou jím protipožární vchodové dveře. Jejich instalace sice nezamezí eventuálnímu požáru, ale díky izolačním vlastnostem dveří významně zpomalí šíření ohně do prostoru bytu nebo domu. Délku doby prohoření dveří stanoví klasifikační označení. V případě naší nabídky nesou protipožární dveře značku EI,EW 30 DP3. Rozměry tohoto typu dveří dodáváme ve standardních velikostech, mezi nejběžnějšími jsou vchodové dveře 80 nebo 90, ale vyjdeme vstříc také jiným požadavkům. Stačí oslovit naše odborníky a náš zkušený personál zajistí pro Vás vše, co bude zapotřebí, návrhem počínaje a instalací, případně výměnou původních dveří, konče. Těšíme se na spolupráci.