Venkovní vchodové dveře

Branou k Vašemu domovu jsou venkovní vchodové dveře. Mají bezesporu nejen dekorativní, ale i ochrannou funkci. Společnost Dveře OK Vám v oblasti bezpečnosti a protipožární ochrany nabídne hned několik druhů a tříd dveří. Zaměříme-li se na jejich vzhled je naše nabídka opravdu pestrá. K dispozici je paleta typů i rozměrů. Moderní barvy, dekory a vkusně provedené imitace přírodních materiálů.

Vchodové dveře venkovní - proč od nás?

  • prvotní konzultace je zdarma
  • nepožadujeme úhradu zálohy u základních typů dveří
  • dopravení dveří na místo do čtyř týdnů a jejich namontování do tří hodin (u vybraných typů)
  • instalace nových dveří probíhá ve většině případů bez bourání původních zárubní
  • česká firma s dlouholetou tradicí

Venkovní vchodové dveře - jaké dveře vybrat?

Rozhodli jste se lépe ochránit svůj domov? Vyměnit vchodové dveře do rodinného domu nebo vchodové dveře do bytu za krásné nové ideálně bezpečnostní vchodové dveře? Profesionálové společnosti Dveře OK Vám rádi pomohou. Nicméně pár následujících drobných rad by mohlo pomoci zjednodušit a urychlit celý proces. Především je důležité zjistit, jaké rozměry by měly vchodové bezpečnostní dveře do bytu nebo domu mít. Nejžádanějšími jsou vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80, nicméně v naší nabídce jsou i jiné velikosti. Neméně důležitým údajem je orientace dveří - zda budou zapotřebí levé nebo pravé dveře. Prozradí Vám to pohled na uložení pantů, zda jsou vpravo nebo vlevo, v okamžiku, kdy dveře otevřete směrem k sobě. Poslední základní informací je ta, zda se venkovní vchodové dveře otevírají do exteriéru, nebo do interiéru Vašeho domu nebo bytu.

Venkovní vchodové dveře - bezpečnostní

Správně zvolit bezpečnostní venkovní vchodové dveře není pro laika jednoduché. Typy jednotlivých bezpečnostních systémů se hodně odlišují. Naši proškolení pracovníci Vám však dokáží dobře poradit a navrhnou Vám ty nejvhodnější bezpečnostní dveře do bytu nebo domu. Nabízíme bezpečnostní systémy sloužící k ochraně majetku před vloupáním v bezpečnostních třídách RC2 a RC3. Základem je vícebodový uzamykatelný systémem a dveřní závěsy s dodatečným mechanickým zabezpečením proti vynesení, ovšem tím výčet použitých bezpečnostních technologií nekončí. Další používané komponenty Vám při výběru představí naši specialisté.

Venkovní vchodové dveře - protipožární

Venkovní vchodové dveře mohou mít kromě ochrany nemovitosti před vniknutím cizí osoby rovněž funkci protipožární. Vchodové bezpečnostní dveře do bytu nebo rodinného domu jsou současně bezpečnostní i protipožární. Jejich instalací se sice nezabrání případnému požáru, nicméně protipožární vchodové dveře jsou proti němu odolné díky izolačním vlastnostem, významně zpomalí šíření ohně do prostoru bytu nebo domu. Délka doby prohoření protipožárních dveří je uvedena na jejich klasifikačním označení. V případě naší nabídky nesou protipožární dveře značku EI,EW 30 DP3. Vchodové dveře venkovní

Jsou jedním z důležitých elementů celého systému ochrany majetku. Proto nepodceňujte jejich výběr a přijďte se poradit s našimi profesionály. Jsme tu pro Vás.