Vchodové dveře 90

Vchodové dveře jsou nedílnou součástí Vašeho obydlí. Mají dekorativní i ochrannou funkci. Oboje splňují vchodové dveře dodávané společností Dveře OK. Nabízíme našim klientům pestrou paletu typů i rozměrů. Velmi častým typem jsou vchodové dveře 90, nicméně dokážeme vyrobit také atypické dveře. Mohou být provedené v moderních barvách a zajímavých dekorech nebo ve vkusně provedených imitací přírodních materiálů.

Vchodové dveře 90 - výhody spolupráce s námi

  • prvotní konzultace je bezplatná
  • zákazník nehradí zálohu u základních typů dveří
  • dopravení dveří na místo do čtyř týdnů a jejich namontování do tří hodin (u vybraných typů)
  • instalace nových dveří probíhá ve většině případů bez bourání původních zárubní
  • profesionální a vstřícné jednání techniků a obchodních zástupců

Vchodové dveře 90 - jaké dveře vybrat?

Rozhodli jste se, že vyměníte Vaše staré vchodové dveře za nové, ale nevíte jak postupovat? Vchodové bezpečnostní dveře do bytu nebo do domu se nevyměňují každý den, proto je vždy lepší poradit se s odborníkem. Naši vyškolení pracovníci Vám rádi pomohou a zdarma připraví první návrh. Nicméně následující drobná rada, by mohla zjednodušit a urychlit Vaše rozhodování i práci našim pracovníkům. 

Nejprve je nutné zjistit rozměry dveří. Naši zákazníci nejčastěji žádají vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80, ale dokážeme nabídnout i jinou velikost. Dále je nutné si uvědomit, zda jsou zapotřebí levé nebo pravé dveře. Prozradí Vám to uložení pantů, zda jsou vpravo nebo vlevo, pokud dveře otevíráte k sobě. 

Venkovní vchodové dveře se také mohou otevírat ven, do exteriéru, nebo dovnitř, do interiéru, do prostoru Vašeho domu nebo bytu. I tato informace je pro nás důležitá.

Vchodové dveře 90 - bezpečnostní

Správně si vybrat bezpečnostní vchodové dveře není tak snadné, jako zjistit jejich velikost. V této otázce je nutná konzultace s odborníkem, protože se bezpečnostní systémy v mnohém liší. 

Dveřní bezpečnostní systémy sloužící k ochraně majetku před vloupáním, které nabízíme, v základu obsahují jedno/šesti/osmi bodový uzamykatelný systém a závěsy s dodatečným mechanickým zabezpečením proti vysazení. Další komponenty ochrany Vám předvedou a vysvětlí naši specialisté. Vaše bezpečnostní dveře do bytu tak budou skutečně spolehlivě chránit Váš majetek. 

Rozměry bezpečnostních dveří jsou totožné s ostatními typy dveří. Největší běžný rozměr jednokřídlých dveří jsou vchodové dveře 90, nicméně nabízíme i jiné velikosti. 

Vchodové dveře 90 - protipožární 

Volba dveří s protipožárními prvky je v každém případě dobrou volbou. Žádné protipožární vchodové dveře sice nezamezí případnému požáru, ale pozastaví ho díky izolačním vlastnostem, které zpomalují šíření ohně. Dobu prohoření dveří stanoví klasifikační označení. 

Protipožární dveře z naší nabídky vyhovují nárokům klasifikace EI,EW 30 DP3. To znamená, že doba prohoření trvá 30 minut. Rozměry tohoto typu dveří se nijak neliší od ostatních, výše uvedených. Mezi běžnými velikostmi najdete vchodové dveře 90, 80 a 70. Nyní už stačí jen navštívit naši prodejnu. 

Náš školený personál zajistí návrh dveří, jejich výměnu i případnou likvidaci těch původních k Vaší naprosté spokojenosti.